Weź udział w CONFidence Legends i stań się częścią ich historii!

CONFidence to znana, międzynarodowa konferencja informatyczna, która organizowana jest od 2005 r. Każda edycja to czas pełen emocji, dzielenia się wiedzą i poznawania nowych ludzi. Dostarcza praktyczną, dogłębną wiedzę techniczną dla specjalistów infosec, programistów, menedżerów, bankierów i przedstawicieli rządowych.

Z okazji 20 edycji wydarzenie CONFidence Legends 2021 organizowane jest ZA DARMO! Wirtualne spotkanie odbędzie się 7 i 8 września. Chcesz zobaczyć, jak stali się legendą? Podczas tej edycji obiecują wrócić do początków istnienia konferencji. Już teraz, na ich kanale na YouTube, można obejrzeć najlepsze wystąpienia prelegentów poprzednich edycji!

Czas płynie szybko, ale jest coś, co nigdy się nie zmieni – jest to najwyższy poziom wystąpień podczas CONFidence! Dlaczego warto wziąć udział w CONFidence Legends?

  • DARMOWY WSTĘP!
  • aktualne tematy
  • możliwość porozmawiania z innymi uczestnikami i prelegentami
  • najnowsze oferty pracy
  • świetni mówcy (m.in. Jim Manico, Bruce Schneier, Pavol Luptak, Adam Haertle, Łukasz Bromirski, Adam Lange)

Na co dzień, to wy, dbacie o nasze bezpieczeństwo w sieci. Aby zapewnić nam wszystkim bezpieczeństwo również poza nią, organizatorzy postanowili uniknąć gromadzenia dużej grupy ludzi w jednym miejscu. Właśnie dlatego tegoroczne spotkanie również odbędzie się w wersji ONLINE! Taka forma wydarzenia pozwoli na połączenie się z prelegentami, ekspertami, firmami i pracownikami z całego świata.


Ta sama niezapomniana atmosfera, nowy klimat, bezpieczne środowisko i co najważniejsze DARMOWY WSTĘP!


Wystarczy się zarejestrować! Możesz to zrobić tutaj: https://eventory.cc/event/confidence-legends

Jeśli szukasz więcej informacji, możesz sprawdzić naszą stronę: https://confidence-conference.org/